Matgrupp Scandinavian Choice Ratliff med 4 Cibus Stolar
Rek. pris 7 999 kr
5 999 kr

Ratliff med 4 Cibus Stolar
5 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ratliff matgrupp är en modern och stilfull matplats som passar in i de allra flesta hem. Tack vare den praktiska illäggsskivan som ingår får alla plats runt matbordet, även när ni är många. Stolen heter Cibus och är ett solklart val för det moderna, minimalistiska hemmet. Ratliff matbord och Cibus stol är en snygg kombo tack vare bådas moderna stil.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Ratliff matgrupp är en modern och stilfull matplats som passar in i de allra flesta hem. Tack vare den praktiska illäggsskivan som ingår får alla plats runt matbordet, även när ni är många. Stolen heter Cibus och är ett solklart val för det moderna, minimalistiska hemmet. Ratliff matbord och Cibus stol är en snygg kombo tack vare bådas moderna stil.
Ratliff Förlängningsbart Matbord
Bredd: 90 cm
Längd: 120 cm
Höjd: 75 cm
Totallängd m. förlängning: 160 cm
Cibus Matstol Konstläder
Bredd: 42 cm
Höjd: 96 cm
Djup: 53 cm
Sittdjup: 42 cm
Sitthöjd: 48,5 cm
Sittbredd: 41 cm
Rygghöjd: 53 cm
Bredd: 90 cm
Längd: 120 cm
Höjd: 75 cm
Totallängd m. förlängning: 160 cm
Cibus Matstol Konstläder
Bredd: 42 cm
Höjd: 96 cm
Djup: 53 cm
Sittdjup: 42 cm
Sitthöjd: 48,5 cm
Sittbredd: 41 cm
Rygghöjd: 53 cm
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 663154 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Längd | 160 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Ratliff |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Rektangulär |





