Matgrupp Venture Home Annika med 6 Kungshamn Stolar Konstläder
11 749 kr

Annika med 6 Kungshamn Stolar Konstläder
11 749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Annika från Venture Home. Med ett matbord i svart MDF med faner med kopparfärgade bordsben i järn. Matchas med 6 st Kungshamn matstolar med svarta stolsben i järn och svarta sitsar i konstläder.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Annika från Venture Home. Med ett matbord i svart MDF med faner med kopparfärgade bordsben i järn. Matchas med 6 st Kungshamn matstolar med svarta stolsben i järn och svarta sitsar i konstläder.
Bord
- Längd: 190 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 76 cm
- Sitthöjd: 48,5 cm
- Bredd: 40 cm
- Djup: 52 cm
- Längd: 190 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 76 cm
- Sitthöjd: 48,5 cm
- Bredd: 40 cm
- Djup: 52 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22114 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 27,5 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Material | MDF/Fanér/Konstläder |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Annika |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 48,5 cm |


