Matgrupp Venture Home Chicago matbord och Bergen matstol Brun
fr.16 819 kr
Välj variant

Chicago matbord och Bergen matstol Brun
16 819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Chicago, med ett matbord i valnötsfärgad MDF med faner med svarta bordsben i metall. Matchas med 6st Bergen matstolar med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Chicago, med ett matbord i valnötsfärgad MDF med faner med svarta bordsben i metall. Matchas med 6st Bergen matstolar med svarta stolsben i järn och beigea sitsar i polyester linne.
Bordets mått
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm.
Stolens mått
- Höjd: 78cm
- Sitthöjd: 49cm
- Bredd: 55cm
- Djup: 55cm
- Längd: 200cm
- Bredd: 90cm
- Höjd: 74cm.
Stolens mått
- Höjd: 78cm
- Sitthöjd: 49cm
- Bredd: 55cm
- Djup: 55cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå, Svart, Valnöt |
| Rygghöjd | 29 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
