Matgrupp Venture Home Chicago matbord och Walerina matstol Brun
fr.12 715 kr
Välj variant

Chicago matbord och Walerina matstol Brun
12 715 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Chicago, med ett matbord i valnötsfärgad MDF med faner med svarta bordsben i metall. Bordets mått: Längd: 200cm, Bredd: 90cm, Höjd: 74cm. Matchas med 6st Walerina matstolar med svarta stolsben i järn och gråa sitsar i mikrofiber. Stolens mått: Höjd: 94cm, Sitthöjd: 47cm, Bredd: 43cm, Djup: 49cm.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Chicago, med ett matbord i valnötsfärgad MDF med faner med svarta bordsben i metall. Bordets mått: Längd: 200cm, Bredd: 90cm, Höjd: 74cm. Matchas med 6st Walerina matstolar med svarta stolsben i järn och gråa sitsar i mikrofiber. Stolens mått: Höjd: 94cm, Sitthöjd: 47cm, Bredd: 43cm, Djup: 49cm.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 94 cm
- Bredd: 43 cm
- Djup: 49 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 94 cm
- Bredd: 43 cm
- Djup: 49 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Grå, Svart |
| Rygghöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Mikrofiber/Järn/HPL och MDF, Sammet/Järn/HPL och MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Sittdjup | 37 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
