Matgrupp Venture Home Dipp Ø115 cm med 4 Velvet Stolar
fr.5 249 kr
Välj variant

Dipp Ø115 cm med 4 Velvet Stolar
5 249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Dipp med Velvet stolar från Venture Home är en stilren matgrupp med ett svart runt matbord och fyra stycken stolar med svarta ben med vackra detaljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Dipp med Velvet stolar från Venture Home är en stilren matgrupp med ett svart runt matbord och fyra stycken stolar med svarta ben med vackra detaljer.
Mått Bord
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Sammet
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 80 cm
- Höjd till undersida bord: 72,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 50 cm
- Djup: 57 cm
- Höjd: 76,5 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Sammet
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Blå, Svart/Grön, Svart/Guld, Svart/Ljusgrå, Svart/Mässing/Blommönstrad, Svart/Mässing/Ljusgrå, Svart/Rosa, Svart/Svart |
| Diameter | 115 cm |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 47 cm |
| Material | MDF/Metall/Polyester, MDF/Metall/Sammet |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Dipp |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | Faner/MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
