Matgrupp Venture Home Estelle 140 med 4 Laura Stolar ManchEstelle
fr.12 139 kr
Välj variant

Estelle 140 med 4 Laura Stolar ManchEstelle
12 139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Venture Home Estelle med Laura stolar är en elegant matgrupp med ett vitt marmorbord och fyra stycken stolar i manchEstelle.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Estelle med Laura stolar är en elegant matgrupp med ett vitt marmorbord och fyra stycken stolar i manchEstelle.
Mått Bord
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 63 cm
- Höjd: 90 cm
- Djup: 46 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
- Bredd: 90 cm
- Längd: 140 cm
- Höjd: 74,5 cm
Mått Stol
- Bredd: 63 cm
- Höjd: 90 cm
- Djup: 46 cm
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 121 cm
- Höjd till undersida bord: 73,1 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Svart, Rosa/Svart |
| Rygghöjd | 42 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | Marmor/Metall/Manchester |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Estelle |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 43,5 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
