Matgrupp Venture Home Estelle med 4 Polar stolarSvart
10 295 kr

Estelle med 4 Polar stolar
Svart
10 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp från Venture Home. Låt hemmets hjärta präglas av din nya iögonfallande matgrupp. Att köpa en färdigkomponerad matgrupp är både trendsäkert och praktiskt! Här kombinerar vi vårt matbord Estelle tillsammans med våra sittvänliga matstolar Polar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp från Venture Home. Låt hemmets hjärta präglas av din nya iögonfallande matgrupp. Att köpa en färdigkomponerad matgrupp är både trendsäkert och praktiskt! Här kombinerar vi vårt matbord Estelle tillsammans med våra sittvänliga matstolar Polar.
Mått stol
-Bredd: 44 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 87 cm
Mått bord
-Höjd: 74 cm
-Bredd: 90 cm
-Längd: 140 cm
Material
-Stål/marmor
-Bredd: 44 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 87 cm
Mått bord
-Höjd: 74 cm
-Bredd: 90 cm
-Längd: 140 cm
Material
-Stål/marmor
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR14047 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 44 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Djup | 54 cm |
| Ben | Metall |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | Marble/Metall |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Estelle/Polar |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 36,5 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |







