Matgrupp Venture Home Lund med 6 Archie Stolar
17 845 kr
12 625 krSpara 29 %Kampanj7 tim kvar!

Lund med 6 Archie Stolar
12 625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Lund från Venture Home. Med ett matbord i svart glas med svarta bordsben i metall tub. Matchas med 6 st Archie matstolar med valnötsfärgade stolsben i metall och svarta sitsar i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Lund från Venture Home. Med ett matbord i svart glas med svarta bordsben i metall tub. Matchas med 6 st Archie matstolar med valnötsfärgade stolsben i metall och svarta sitsar i polyester.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 83 cm
- Sitthöjd: 53 cm
- Bredd: 48,5 cm
- Djup: 55 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 83 cm
- Sitthöjd: 53 cm
- Bredd: 48,5 cm
- Djup: 55 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22144 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 30 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | Glas/Metall/Polyester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Lund |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 53 cm |


