Matgrupp Venture Home Lund med 6 Bergen Stolar
fr.16 819 kr
fr.11 899 krSpara 29 %Kampanj4 tim kvar!
Välj variant

Lund med 6 Bergen Stolar
11 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Lund från Venture Home. Med ett matbord i svart glas med svarta bordsben i metall tub. Matchas med 6 st Bergen matstolar med svarta stolsben i järn och sitsar i sammet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Lund från Venture Home. Med ett matbord i svart glas med svarta bordsben i metall tub. Matchas med 6 st Bergen matstolar med svarta stolsben i järn och sitsar i sammet.
Bord
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 78 cm
- Sitthöjd: 49 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 55 cm
- Längd: 200 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 74 cm
Stol
- Höjd: 78 cm
- Sitthöjd: 49 cm
- Bredd: 55 cm
- Djup: 55 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22135S |
| Färg | Beige, Ljusgrå |
| Rygghöjd | 29 cm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Material | Glas/Metall/Sammet |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Lund |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 45 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
