Matgrupp Venture Home Monte Carlo med 4 Pobbie Stolar
8 369 kr
8 099 krSänkt pris!

Monte Carlo med 4 Pobbie Stolar
8 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Monte Carlo från Venture Home. Med ett runt matbord i svart MDF med marmor papper med svarta bordsben i MDF med marmor papper. Matchas med 4 st Pobbie matstolar med svarta stolsben i metall och vita sitsar i teddy polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Monte Carlo från Venture Home. Med ett runt matbord i svart MDF med marmor papper med svarta bordsben i MDF med marmor papper. Matchas med 4 st Pobbie matstolar med svarta stolsben i metall och vita sitsar i teddy polyester.
Bord- Diameter: 110 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22122 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 110 cm |
| Rygghöjd | 41,5 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | MDF/Polyester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Monte Carlo |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |


