Matgrupp Venture Home Olivia med 4 Chico Stolar
fr.13 579 kr
Välj variant

Olivia med 4 Chico Stolar
13 579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Venture Home Olivia med 4 Chico stolar. En perfekt match - den här matgruppen imponerar! Bordet kommer i en smakfulla kulörer i MDF med en tunn, rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlat under bordets mitt. Stolarna har en minimalistisk och bekväm design med rygg och sits i boucletyg och en smal stomme i stål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Venture Home Olivia med 4 Chico stolar. En perfekt match - den här matgruppen imponerar! Bordet kommer i en smakfulla kulörer i MDF med en tunn, rund toppskiva och tre cylinderformade ben som sitter samlat under bordets mitt. Stolarna har en minimalistisk och bekväm design med rygg och sits i boucletyg och en smal stomme i stål.
Bord
Diameter: 100 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 50 cm
Djup: 79 cm
Höjd: 57 cm
Diameter: 100 cm
Höjd: 75 cm
Stol
Bredd: 50 cm
Djup: 79 cm
Höjd: 57 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR23078V |
| Färg | Vit/Ek, Vit/Natur |
| Diameter | 110 cm |
| Rygghöjd | 15 cm |
| Sittbredd | 50 cm |
| Material | MDF, MDF,Faner |
| Typ | Matgrupp |
| Antal Stolar | 4 |
| Sittdjup | 57 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Toppskiva | MDF, Faner |
| Användningsområde | Inomhus |
