Matgrupp Venture Home Paris med 6 Pobbie Stolar Mässing
8 475 kr

Paris med 6 Pobbie Stolar Mässing
8 475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matgrupp Paris från Venture Home. Med ett matbord i svart MDF med faner med svarta bordsben i järn. Matchas med 6 st Pobbie matstolar med mässingfärgade stolsben i metall och svarta sitsar i sammet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Paris från Venture Home. Med ett matbord i svart MDF med faner med svarta bordsben i järn. Matchas med 6 st Pobbie matstolar med mässingfärgade stolsben i metall och svarta sitsar i sammet.
Bord
- Längd: 190 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 52 cm
- Längd: 190 cm
- Bredd: 90 cm
- Höjd: 75 cm
Stol
- Höjd: 86 cm
- Sitthöjd: 48 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 52 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR22089 |
| Färg | Svart |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | MDF/Trä/Sammet |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Paris |
| Antal Stolar | 6 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |


