Matgrupp Venture Home Plake med 4 Pobbie Stolar Design med Snurrfunktion Konstläder
fr.5 279 kr
Välj variant

Plake med 4 Pobbie Stolar Design med Snurrfunktion Konstläder
5 279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matgrupp Plake med 4 Pobbie Stolar Design med Snurrfunktion Konstläder från Venture Home är en stilren matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar i en helklädd design med snurrfunktion, stomme och ben i svart pulverlackerad metall med en lätt rundad rygg och sits i stoppat konstläder med dekorsöm. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Plake med 4 Pobbie Stolar Design med Snurrfunktion Konstläder från Venture Home är en stilren matgrupp med ett runt matbord med ben i metall och en bordsskiva av MDF. Det medföljer fyra matstolar i en helklädd design med snurrfunktion, stomme och ben i svart pulverlackerad metall med en lätt rundad rygg och sits i stoppat konstläder med dekorsöm. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 49 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Mått Stol
- Bredd: 44 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 88 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Konstläder
- Diameter: 100 cm
- Höjd: 75 cm
- Mått mellan ben långsida: 49 cm
- Höjd till undersida bord: 73 cm
Mått Stol
- Bredd: 44 cm
- Djup: 54 cm
- Höjd: 88 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: MDF
- Material bordsben: Metall
- Material sits: Konstläder
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Ek/Svart, Svart/Valnöt, Valnöt/Svart |
| Diameter | 100 cm |
| Rygghöjd | 40 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Material | MDF/Metall/Konstläder |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Plake |
| Antal Stolar | 4 |
| Montering | Ja - enklare |
| Förlängningsbart | Nej |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Form bord | Runt |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Iläggsskiva | Nej |
