Matgrupp Venture Home Pobbie med 4 Pobbie Stolar Vit
fr.5 399 kr
fr.3 545 krSpara 34 %Kampanj36 tim kvar!
Välj variant

Pobbie med 4 Pobbie Stolar Vit
3 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Matgrupp Pobbie, med ett matbord i vit MDF och vita bordsben i metall. Matchas med 4 st Pobbie matstolar med vita stolsben i metall och sitsar i polyester.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matgrupp Pobbie, med ett matbord i vit MDF och vita bordsben i metall. Matchas med 4 st Pobbie matstolar med vita stolsben i metall och sitsar i polyester.
Mått Bord
- Längd: 120 cm
- Bredd: 80 cm
- Höjd: 75 cm.
Mått Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 115 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
- Längd: 120 cm
- Bredd: 80 cm
- Höjd: 75 cm.
Mått Stol
- Höjd: 87 cm
- Sitthöjd: 45,5 cm
- Bredd: 44 cm
- Djup: 53 cm.
Övrigt
- Mått mellan ben långsida: 115 cm
- Höjd till undersida bord: 73,4 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR20567S |
| Färg | Svart/Vit, Vit/Blå |
| Rygghöjd | 41,5 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Material | MDF/Metall/Polyester |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Pobbie |
| Antal Stolar | 4 |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulär |
| Toppskiva | MDF |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 39,5 cm |
| Sitthöjd | 45,5 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
