Matgrupp Venture Home Polar med 4st Stolar
6 079 kr

Polar med 4st Stolar
6 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Venture Homes enkla och klassiska matbord Polar tillsammans med våra sittvänliga matstolar i samma serie. Här får du en dov och stilsäker kombination som står sig över tid. Bjud in till middag och umgänge!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Venture Homes enkla och klassiska matbord Polar tillsammans med våra sittvänliga matstolar i samma serie. Här får du en dov och stilsäker kombination som står sig över tid. Bjud in till middag och umgänge!
Mått Bord
- Bredd: 80 cm
- Längd: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 42 cm
- Djup: 44 cm
- Höjd: 94,5 cm
- Bredd: 80 cm
- Längd: 120 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 42 cm
- Djup: 44 cm
- Höjd: 94,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24034 |
| Färg | Vit |
| Ben | Stål |
| Sittbredd | 42 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Matgrupp |
| Serie | Polar |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sitthöjd | 94,5 cm |
| Antal Sittplatser | 4 |






