Matgrupp Venture Home Polar med 6st Vault Stolar
8 429 kr

Polar med 6st Vault Stolar
8 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modernt och ombonat! Matbord Polar tillsammans med Vault matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är robusta och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Modernt och ombonat! Matbord Polar tillsammans med Vault matstolar ger dig en matgrupp att längta hem till. Stolarna är robusta och väl tilltagna – här sitter du gärna kvar länge och njuter av goda vänners sällskap!
Mått Bord
- Bredd: 100 cm
- Längd: 240 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 46 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 80 cm
- Bredd: 100 cm
- Längd: 240 cm
- Höjd: 75 cm
Mått Stol
- Bredd: 46 cm
- Djup: 62 cm
- Höjd: 80 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | GR24279 |
| Färg | Vit |
| Ben | Stål |
| Sittbredd | 46 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Matgrupp |
| Serie | Polar |
| Sittdjup | 62 cm |
| Form bord | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 80 cm |
| Antal Sittplatser | 6 |






