Satsbord Stenexpo Newport
4 750 kr

Newport
4 750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lättplacerat satsbord bestående av 2 st bord i massiv oljad ek och ben i svart metall. Soffbordet passar bra in i de flesta hem och blir en snygg detalj i rummet.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Lättplacerat satsbord bestående av 2 st bord i massiv oljad ek och ben i svart metall. Soffbordet passar bra in i de flesta hem och blir en snygg detalj i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8003 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 75 cm |
| Material | Massiv oljad ek. |
| Typ | Satsbord |
| Serie | Newport |
| Montering | Nej |
| Form | Rund |
| Mått | 75/58 cm |
