Sideboard RGE Manhattan
1 750 kr

Manhattan
1 750 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Manhattan är ett annorlunda och speciellt sidobord/sideboard/lampbord som kan användas i många olika utrymmen!
Varumärke
RGEBeskrivning
Manhattan är ett annorlunda och speciellt sidobord/sideboard/lampbord som kan användas i många olika utrymmen!
Den passar utmärkt till mindre utrymmen - i hallen, vardagsrummet, sovrummet, allrummet, eller där man själv önskar.
Manhattan kan antingen placeras liggande eller på högkant, och har ett praktiskt fack som ger förvaringsutrymme!
Specifikationer:
- Färg: Svart
- Material: Böjträ
- Serie: Manhattan
Mått:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 35 cm
- Höjd: 45 cm
Manhattan kan antingen placeras liggande eller på högkant, och har ett praktiskt fack som ger förvaringsutrymme!
Specifikationer:
- Färg: Svart
- Material: Böjträ
- Serie: Manhattan
Mått:
- Bredd: 60 cm
- Djup: 35 cm
- Höjd: 45 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
| Art.Nr. | 401101 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Böjträ |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Manhattan |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
| EAN-nr | 7350046158597 |

