Sideboard Venture Home KingsportSvart
Rek. pris 3 119 kr
2 369 kr
2 045 krSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Kingsport
Svart
2 045 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avlastningsbordet Kingsport från Venture Home möjliggör både dold och synlig förvaring och är lika praktiskt som stilsäkert! Tack vare den generösa storleken och tre hyllplan finns det rymligt med plats åt all möjlig sorts förvaring som behöver placeras smart och stiligt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Avlastningsbordet Kingsport från Venture Home möjliggör både dold och synlig förvaring och är lika praktiskt som stilsäkert! Tack vare den generösa storleken och tre hyllplan finns det rymligt med plats åt all möjlig sorts förvaring som behöver placeras smart och stiligt.
Tillverkad i MDF med en svart ramställning i stål. Den minimalistiska ramen ger ett stilrent intryck och möjliggör även enkel dammsugning. Pryd bordsskivan med vackra dekorationer och ljusstakar och fyll byrån med allt du önskar få plats med!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15624-101 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Kingsport |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206963932 |








