Sidobord In Living Kungshult/Lugo 60 cmVit/Svart
Rek. pris 1 699 kr
1 499 kr
999 krSpara 33 %Kampanj

Kungshult/Lugo 60 cm
Vit/Svart
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Sidobord Kungshult/Lugo 60 cm från In Living är ett stilrent avlastningsbord.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 581670 |
| Färg | Vit/Svart |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | Marmor |
| Typ | Sideboard |
| Serie | Kungshult |
| Montering | Ja |
| Form bord | Fyrkantig |









