Sidobord In Living Nelly Hög 45 cmVit/Mässing
Rek. pris 1 899 kr
1 145 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Sidobord Nelly Hög 45 cm från In Living är ett modernt och elegant avlastningsbord.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 581735 |
| Färg | Vit/Beige |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Längd | 45 cm |
| Typ | Sideboard |
| Serie | Nelly |
| Montering | Ja |
| Form bord | Fyrkantig |







