Sidobord Venture Home BiancaSvart
3 799 kr
3 209 krSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Bianca
Svart
3 209 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord Bianca från Venture Home. Ge vardagsrummet eller hallen ett modernt lyft med det här läckra avlastningsbordet i smakfull look.
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Bianca från Venture Home. Ge vardagsrummet eller hallen ett modernt lyft med det här läckra avlastningsbordet i smakfull look.
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Bordet är genomgående tillverkat av MDF med faner och har en robust stomme med två cylinderformade ben i ribbad design.
Den genomtänkta helheten med mjuka nordiska former skapar en varm och modern känsla till rummet. Bordet är lika snyggt som praktiskt och helt i linje med trenderna - ett perfekt tillskott till hemmet!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29993-428 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Längd | 130 cm |
| Material | MDF/Fanér |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Bianca |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 7340206964229 |




