Sidobord Venture Home Estelle
fr.1 305 kr
Välj variant

Estelle
1 305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord Estelle från Venture Home är ett Rektangulär sidobord med en stomme och ben i metall med en bordsskiva i marmor. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Estelle från Venture Home är ett Rektangulär sidobord med en stomme och ben i metall med en bordsskiva i marmor. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Höjd till undersida: 48 cm
- Höjd till undersida: 48 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Mässing, Vit/Svart |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 50 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Estelle |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Fyrkantig |
| Toppskiva | Marmor |
| Användningsområde | Inomhus |
