Mocka
1 185 kr
859 krSpara 28 %Kampanj21 tim kvar!

Mocka
859 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Upptäck den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet med vårt eleganta sidobord Grönvik. Med sina dimensioner på 70x45 cm är detta sidobord det idealiska tillskottet till ditt hem. Med tillräcklig yta för att placera din favoritbok, en kopp kaffe eller andra vardagsföremål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Upptäck den perfekta kombinationen av stil och funktionalitet med vårt eleganta sidobord Grönvik. Med sina dimensioner på 70x45 cm är detta sidobord det idealiska tillskottet till ditt hem. Med tillräcklig yta för att placera din favoritbok, en kopp kaffe eller andra vardagsföremål.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20071-101 |
| Färg | Mocka |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 70 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Grönvik |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220800299 |









