Sidobord Venture Home Netz
fr.719 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Netz
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord från Venture Home. Det här sidobordet klättrar på trendlistorna! Netz är ett modernt och praktiskt sidobord i stål med industriellt uttryck och rak design. Med sina stilrena former tillför bordet en modern och luftig känsla till rummet och är otroligt användbart både som avlastningsyta, piedestal eller sidobord.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord från Venture Home. Det här sidobordet klättrar på trendlistorna! Netz är ett modernt och praktiskt sidobord i stål med industriellt uttryck och rak design. Med sina stilrena former tillför bordet en modern och luftig känsla till rummet och är otroligt användbart både som avlastningsyta, piedestal eller sidobord.
Den kvadratiska och nätta storleken gör bordet lätt att placera och flytta runt i hemmet. Det finns även ett smart hyllplan i rutnät som fungerar utmärkt för enklare förvaring eller dekorationer. Perfekt för dig som söker ett schysst avlastningsbord eller snygg inredningsdetalj!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Svart, Vit |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Längd | 55 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Sidobord |
| Serie | Netz |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 5 år |
