Sidobord Venture Home Staal
fr.379 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Staal
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord Venture Home Staal är ett sidobord av pulverlackat stål som har en stilren och flexibel design. Det passar både som sängbord, blombord eller sidobord.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord Venture Home Staal är ett sidobord av pulverlackat stål som har en stilren och flexibel design. Det passar både som sängbord, blombord eller sidobord.
Övrigt
- Höjd från golv till undersida möbel: 45 cm
- Kräver enklare montering
- Höjd från golv till undersida möbel: 45 cm
- Kräver enklare montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 38 cm |
| Höjd | 45,7 cm |
| Djup | 37 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Sideboard |
| Serie | Staal |
| Form bord | Fyrkantig |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
