Skrivbord House Nordic Vita
fr.818 kr
Se priset!
Välj variant

Vita
818 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Skrivbord från House Nordic med svart ram. 100x45x75 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 45 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Produkttyp | Skrivbord |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |

