Skrivbord House Nordic Vojens
fr.1 439 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Vojens
1 439 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Skrivbord från House Nordic. 120x60x75 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Svart, Vit/Svart, Vit/Trä |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | MDF/Gummiträ |
| Produkttyp | Skrivbord |
| Serie | Vojens |
| Montering | Ja |

