Skrivbord Venture Home Gold
1 913 kr
1 897 krSänkt pris!

Gold
1 897 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skrivbord från Venture Home i svart MDF med svarta ben av järn samt detaljer i mässing. Detta skrivbord är både snyggt och stilrent.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skrivbord från Venture Home i svart MDF med svarta ben av järn samt detaljer i mässing. Detta skrivbord är både snyggt och stilrent.
Lättare montering krävs.
Mått mellan ben långsida: 96,5 cm
Höjd till undersida bord: 73,2 cm
Mått mellan ben långsida: 96,5 cm
Höjd till undersida bord: 73,2 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15024-188 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Järn/MDF |
| Produkttyp | Skrivbord med låda |
| Serie | Gold |
| Montering | Ja - enklare |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107089204 |






