Soffbord House Nordic Jammu
2 399 kr
1 519 krSpara 37 %Kampanj
Förväntas åter i lager 2026-08-28
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Soffbord i mangoträ från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2101070 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Mangoträ |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Jammu |
| Montering | Ja |
| Form bord | Runt |
| EAN-nr | 5713917009275 |





