Soffbord House Nordic Vita
fr.800 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Vita
800 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Soffbord från House Nordic. 90x60x45 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 2101455H |
| Färg | Natur, Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Stål/Spånskiva/Melamin folie |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Vita |
| Montering | Ja |
| Form bord | Rektangulärt |

