Soffbord Stenexpo Akron
5 655 kr

Akron
5 655 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Traditionellt soffbord i massiv rökoljad ek, hyllan bidrar till en bra förvaringsplats.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 6510 |
| Färg | Rökt Oljad Ek |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 130 cm |
| Material | Massiv rökoljad ek. |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Akron |
| Montering | Ja |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 130x70x52 cm |

