Soffbord Stenexpo Bratislava Naturfärgad Ovalt Förlängningsbart Vardagsrumsbord i Massiv Ek
Rek. pris 5 893 kr
4 501 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Stenexpo Bratislava är ett stadigt soffbord av oljad, massiv ek. Bordet har två klaffar som gör det möjligt att förlänga bordet.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Bratislava är ett stadigt soffbord av oljad, massiv ek. Bordet har två klaffar som gör det möjligt att förlänga bordet.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8325 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 130 cm |
| Material | Ek |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Ja |
| Form bord | Ovalt |
| Iläggsskiva | Ja |
