Soffbord Stenexpo Tampa 80 cm
Rek. pris 4 167 kr
3 295 kr
3 129 krSänkt pris!

Tampa 80 cm
3 129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Stenexpo Tampa är ett modernt soffbord i antikbehandlad, massiv ek och vitlackerat underrede.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Tampa är ett modernt soffbord i antikbehandlad, massiv ek och vitlackerat underrede.
Soffbordet har en praktiskt förvaringshylla med plats för t.ex. fjärrkontroller.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8620 |
| Färg | Trä/natur |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 80 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Tampa |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Behandling | Lackerad |
| Iläggsskiva | Nej |
