Soffbord Venture Home Bethan
1 378 kr
1 305 krSänkt pris!

Bethan
1 305 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbord Bethan från Venture Home är ett designbord som är lika praktiskt som stilsäkert! Bethan soffbord har en trendig Skandinavisk design med en rektangulär bordsskiva i valnötsfärgad MDF och ett dekorativt underrede i svart stål. Bordet har en generös storlek och passar utmärkt framför den större soffgruppen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Bethan från Venture Home är ett designbord som är lika praktiskt som stilsäkert! Bethan soffbord har en trendig Skandinavisk design med en rektangulär bordsskiva i valnötsfärgad MDF och ett dekorativt underrede i svart stål. Bordet har en generös storlek och passar utmärkt framför den större soffgruppen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15009-170 |
| Färg | Valnöt |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 120 cm |
| Material | MDF,Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Bethan |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206963857 |




