Soffbord Venture Home Bubbles Ø98
2 589 kr

Bubbles Ø98
2 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bubbles är ett runt soffbord från Venture Home med glasskiva som har mässingskant och svarta metallben som även dem har mässingsdetaljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Bubbles är ett runt soffbord från Venture Home med glasskiva som har mässingskant och svarta metallben som även dem har mässingsdetaljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18039-660 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 98 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 98 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Bubbles |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087538 |






