Soffbord Venture Home Dayton 60 cm
fr.1 199 kr
Se priset!
Välj variant

Dayton 60 cm
1 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Dayton från Venture Home imponerar med sin moderna design och minimalistiska utformning!
Det här soffbordet tillhör Venture Home kollektionen och skapar snabbt en modemedveten atmosfär i ditt hem.
Den kvadratisk bordsskivan är i vitputsad MDF och underredet har en dekorativ galler-formation i vitt stål.
Placera på en mysig matta framför soffan och njut av ett iögonfallande blickfång!
Den kvadratisk bordsskivan är i vitputsad MDF och underredet har en dekorativ galler-formation i vitt stål.
Placera på en mysig matta framför soffan och njut av ett iögonfallande blickfång!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | MDF/Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Dayton |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 6 månader |

