Soffbord Venture Home Dipp 130x60
1 515 kr
1 409 krSänkt pris!Spara 106 kr

Dipp 130x60
1 409 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dipp är ett rektangulärt soffbord från Venture Home i glas med marmorlook och svarta metallben med detaljer i borstad mässing.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Dipp är ett rektangulärt soffbord från Venture Home i glas med marmorlook och svarta metallben med detaljer i borstad mässing.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18033-458 |
| Färg | Svart/Mässing |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Längd | 130 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Dipp |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107087545 |






