Soffbord Venture Home Hybrid med Glasskiva
Rek. pris 1 115 kr
909 kr
832 krSänkt pris!

Hybrid med Glasskiva
832 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med soffbordet Hybrid kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna! Soffbordet har en vacker nordisk design med stilrena färger som passar i det flesta rum. Den genomtänkta designen med bordsskivan i terazzo tillsammans med det unika underredet i stål skapar ett vackert blickfång i vardagsrummet. Placera på en mysig matta framför soffan och pryd med matchande dekoration för att skapa den perfekta hemtrevliga känslan i rummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med soffbordet Hybrid kan du vara säker på att vara helt i linje med trenderna! Soffbordet har en vacker nordisk design med stilrena färger som passar i det flesta rum. Den genomtänkta designen med bordsskivan i terazzo tillsammans med det unika underredet i stål skapar ett vackert blickfång i vardagsrummet. Placera på en mysig matta framför soffan och pryd med matchande dekoration för att skapa den perfekta hemtrevliga känslan i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 29997-685 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 80 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Hybrid |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220808226 |





