Soffbord Venture Home KresFärg: Beige
Rek. pris 2 239 kr
1 874 kr
1 465 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige

Kres
Färg: Beige
1 465 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffbordet Kres är en unik möbel som kombinerar sofistikerad design med en lekfull touch. Tillverkat i MDF, har bordet en elegant rosa skiva som ger en modern och färgstark känsla till ditt hem. De guldiga benen skapar en lyxig kontrast och tillför en stilren elegans som lyfter rummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbordet Kres är en unik möbel som kombinerar sofistikerad design med en lekfull touch. Tillverkat i MDF, har bordet en elegant rosa skiva som ger en modern och färgstark känsla till ditt hem. De guldiga benen skapar en lyxig kontrast och tillför en stilren elegans som lyfter rummet.
Lyft ditt vardagsrum med soffbordet Kres – en harmonisk balans mellan estetik och funktion.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62064-100 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 70,5 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Djup | 125 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Kres |
| Kollektion | Aqua |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220844255 |










