Soffbord Venture Home Padang
3 589 kr
Sänkt pris!

Padang
3 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18010-680 |
| Färg | Svart/Natur |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 80 cm |
| Djup | 80 cm |
| Material | Stål, Teak |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Padang |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107084889 |





