Soffbord Venture Home Plaza 80 cm
1 099 kr
Se priset!

Plaza 80 cm
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med Plaza får du ett tidlöst soffbord i stilrena färger! Bordet har en vit bordsskiva i MDF och ben som är gjorda av metall. De träfärgade benen ger ett varmt intryck och matchar fint mot den vita bordsskivan. Den enkla och luftiga designen ger möjlighet att lyfta inredningen med dekoration att placera på soffbordet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med Plaza får du ett tidlöst soffbord i stilrena färger! Bordet har en vit bordsskiva i MDF och ben som är gjorda av metall. De träfärgade benen ger ett varmt intryck och matchar fint mot den vita bordsskivan. Den enkla och luftiga designen ger möjlighet att lyfta inredningen med dekoration att placera på soffbordet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 27961-420 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 80 cm |
| Ben | Stål |
| Material | MDF |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Plaza |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220808165 |








