Soffbord Venture Home Rock Ø80
1 509 kr

Rock Ø80
1 509 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ett enkelt litet bord från Venture Home, går att använda som soffbor, sidorbord eller vad du tycker det passar i ditt hem!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ett enkelt litet bord från Venture Home, går att använda som soffbor, sidorbord eller vad du tycker det passar i ditt hem!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19906-328 |
| Färg | Svart/Vit |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 80 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Material | Glas, Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Rock |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107084254 |


