Soffbord Venture Home Roy
fr.1 445 kr
Välj variant

Roy
1 445 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Roy soffbord från Venture Home består av två satsbord i metall med grått glas. Det mindre bordet går att skjuta in under det större.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Roy soffbord från Venture Home består av två satsbord i metall med grått glas. Det mindre bordet går att skjuta in under det större.
Mått
Stora bordet: 80x80x40 cm
Lilla bordet: 70x70x30 cm
Stora bordet: 80x80x40 cm
Lilla bordet: 70x70x30 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Roy |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Användningsområde | Inomhus |
