Soffbord Venture Home Staal End
745 kr
635 krSpara 15 %Kampanj

Staal End
635 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord från Venture Home. Möblera lika snyggt som smart! Staal, i modern industriell design tillverkad i beige pulverlackerad stål med två praktiska avlastningsytor. Det här bordet är ett självklart val i inredningen med sina stilrena raka linjer och moderna uttryck!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord från Venture Home. Möblera lika snyggt som smart! Staal, i modern industriell design tillverkad i beige pulverlackerad stål med två praktiska avlastningsytor. Det här bordet är ett självklart val i inredningen med sina stilrena raka linjer och moderna uttryck!
Designen är lika smidig som snygg och medför en luftig känsla till rummet. Använd som soffbord, avlastningsyta eller sidobord - bara fantasin sätter gränser! Dekorera med moderna detaljer och maximera förvaringsytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18074-250 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 43,2 cm |
| Höjd | 45,7 cm |
| Längd | 101,6 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Staal |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 7350118419489 |







