Soffbord Venture Home Staal
fr.659 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Staal
659 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidobord från Venture Home. Stilrent och smart! Staal, i modern industriell design tillverkad i pulverlackerad stål med tre praktiska avlastningsytor. Det här bordet är ett självklart val i inredningen med sina stilrena raka linjer och moderna uttryck!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord från Venture Home. Stilrent och smart! Staal, i modern industriell design tillverkad i pulverlackerad stål med tre praktiska avlastningsytor. Det här bordet är ett självklart val i inredningen med sina stilrena raka linjer och moderna uttryck!
Designen är lika smidig som snygg och medför en luftig känsla till rummet. Använd som soffbord, avlastningsyta eller sidobord - bara fantasin sätter gränser! Dekorera med moderna detaljer och maximera förvaringsytan.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Ljusgrå, Svart, Vit |
| Bredd | 50, 120 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Längd | 120 cm |
| Djup | 50 cm |
| Material | Pulverlackerat stål, Stål |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Staal |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form bord | Rektangulärt |
| Garanti | 5 år |
| Tillverkarens Art.Nr. | 28081-208 |
