Soffbord Venture Home Twin
fr.1 984 kr
Se priset!
Välj variant

Twin
1 984 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbordet Twin är en stilren och genomtänkt möbel som ger en elegant touch till ditt vardagsrum.
Mått
Stora bordet: Ø80x45 cm
Lilla bordet: Ø60x35 cm
Stora bordet: Ø80x45 cm
Lilla bordet: Ø60x35 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart, Svart/Transparent |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 80 cm |
| Diameter | 79 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Twin |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |

