Soffbord Venture Home York 60 cm
fr.1 080 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

York 60 cm
1 080 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

York är det perfekta soffbordet för dig som letar efter en enkel och modern design i ditt hem. Det ett mångsidigt soffbord som passar perfekt i olika rum och som också kan användas som sidobord.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
York är det perfekta soffbordet för dig som letar efter en enkel och modern design i ditt hem. Det ett mångsidigt soffbord som passar perfekt i olika rum och som också kan användas som sidobord.
Bordet är blockformat i smakfull beige kulör och tillverkat i MDF med spräckligt marmormönster som ger ett läckert liv till helhetsintrycket.
Designen är robust och industriell med raka nordiska former och bordets storlek gör att det passar utmärkt både som sidobord intill soffgruppen eller solitär som piedestal.
Sätt pricken över i:et och dekorera med en vas i glas eller några ljusstakar så skapar du den perfekta hemtrevliga och trendiga känslan i ditt vardagsrum!
Designen är robust och industriell med raka nordiska former och bordets storlek gör att det passar utmärkt både som sidobord intill soffgruppen eller solitär som piedestal.
Sätt pricken över i:et och dekorera med en vas i glas eller några ljusstakar så skapar du den perfekta hemtrevliga och trendiga känslan i ditt vardagsrum!
Recensioner
Karin Verifierad köpare
för 1 år sedanSuperfint bord!! Jag är jättenöjd
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Dark Green, Light Yellow, Mocka, Mörkgrå, Travertine, Vit |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Längd | 80 cm |
| Material | MDF, MDF, Papperslaminat |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | York |
| Användningsområde | Inomhus |
| Form | Rektangulär |
| Kollektion | Color C |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Materialtyp | MDF |
| Iläggsskiva | Nej |
