Fåtölj Venture Home Boom Sammet
fr.2 939 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Boom Sammet
2 939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Venture Home Boom Sammet är en härlig fåtölj i sammet med eleganta ben i metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige/Mässing, Beige/Svart, Blå/Mässing, Blå/Svart, Gammelrosa/Mässing, Gammelrosa/Svart, Grön/Mässing, Grön/Svart, Svart/Mässing, Svart/Svart |
| Bredd | 116 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Djup | 84,5 cm |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Sittbredd | 90,5 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Boom |
| Sittdjup | 52 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sitthöjd | 47,5 cm |
| Montering | Ja - enklare |
| Fotpall ingår | Nej |
| Martindale | 10000 |

