Fåtölj Venture Home Elio
8 199 kr
Se priset!

Elio
8 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ge ditt hem en touch av modern elegans med denna fåtölj från Elio-serien. Den ljusgrå färgen och de rundade formerna skapar en samtida känsla som passar perfekt in i varje rum. Njut av avslappnade stunder ensam eller kombinera den med 3-sitssoffan för att skapa ett komplett loungeset. Oavsett om du läser en bok eller umgås med vänner, kommer Elio fåtölj att ge din vardagsrumsmiljö en extra touch av modern stil och komfort.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ge ditt hem en touch av modern elegans med denna fåtölj från Elio-serien. Den ljusgrå färgen och de rundade formerna skapar en samtida känsla som passar perfekt in i varje rum. Njut av avslappnade stunder ensam eller kombinera den med 3-sitssoffan för att skapa ett komplett loungeset. Oavsett om du läser en bok eller umgås med vänner, kommer Elio fåtölj att ge din vardagsrumsmiljö en extra touch av modern stil och komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61210-106 |
| Färg | Ljusgrå |
| Bredd | 108 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 96 cm |
| Ben | Plast |
| Material | Polyester |
| Typ | Fåtölj |
| Serie | Elio |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220825513 |








